| Celdrept a întrebat:

Ce mai știți de userul Rosalia? S-a lăsat?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nu,sunt doua persoane total diferite.
Btw, vorbesc cu ambele.
Cat despre Parakeets, nu știu dacă ai văzut, dar acum se numește Darknlight sau ceva gen.

26 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Vreau sa vina ziua cand intreba lumea de doamna violletta la felwinking

in ceea ce priveste pe domnisoara rosalia, ea oricum era sortita 'disparitiei', o femeie cu usoare probleme de personalitate, care isi schimba conturile si nicknameurile, nu ma leg de multitudinea de intrebari pe care le punea pe site
si totusi exista un pic din ea in mai multe userite de pe TPU, dar nu voi da nume

| Celdrept explică (pentru Simpatic):

Sunt mulți nebuni pe aici dar nu recunoschappy

| Celdrept explică (pentru Simpatic):

Suferă grav de analfabetism săracă. Adminei ii place de ea, asta e ..ne vedem de viata.

| Simpatic a răspuns (pentru Celdrept):

Nu pot sa comentez, este mai intelept sa nu o facem vis-a-vis de preferintele admineiwinking
succes

| Simpatic a răspuns:

Acesta sa fie ultimul ei cont? >> https://www.tpu.ro/utilizator/acbtju

@celdrept tu esti 'pretenarul' meu din Timisoara?

nu de alta, dar in ultima vreme o multime de useri isi schimba nickurile sau conturile :)

| Celdrept explică (pentru Simpatic):

A mai avut, dar e unul din conturile ei. Eu sunt da laughing

| relian a răspuns:

Sa lasat? Nu s-a lasat, o lăsato careva grea?

| Hyperion7 a răspuns:

De cam... jumate de an? Da.
E bine, sănătoasă, își vede de viață.

| Celdrept explică (pentru Hyperion7):

De unde ști? Ești amic cu ea? Vb cu ea? happy

| Hyperion7 a răspuns (pentru Celdrept):

Vorbesc,da.

| Celdrept explică (pentru Hyperion7):

Nu e cumva userul parakeets rosalia?laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru Celdrept):

Nu,sunt doua persoane total diferite.
Btw, vorbesc cu ambele.
Cat despre Parakeets, nu știu dacă ai văzut, dar acum se numește Darknlight sau ceva gen.

| Lukasssz a răspuns:

Și-o fi găsit și ea de munca sau un handralau, nu de alta dar la cât de activa era ea pe aici cu siguranta avea nevoie de ser coios.

| mODIN a răspuns:

Nici nu mi-am dat seama ce se cunosc toti aici pe TPU pana sa citesc raspunsurile la intrebarea asta laughing

| ILoveBlackCats a răspuns (pentru mODIN):

Adevărat laughing, cine stie, stie

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Misuna cu un cont fals, ca si Drimmero, Endoryus si multi care si-au facut o imagine proasta

| Celdrept explică (pentru CracanelTrasPrintrunInel):

Cine mișună cu un cont fals rosalia? laughing ce naiba de nick ți-ai pus man?rolling on the floor drimerro parca s-a dat la o minora, la deconspirat o tipa pe discord parca idk.

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns (pentru Celdrept):

Sunt suplu csf. Era foarte dependenta de TPU Rosalia, crezi ca a disparut asa? Punea o gramada de intrebari zilnic, sigur are cont secundar.
Si legat de Drimero se stia de mult ca are apucaturi ciudate, ma mir ca a durat asa mult sa iasa la suprafata fazele cu el

| Celdrept explică (pentru CracanelTrasPrintrunInel):

Asta e nimeni nu e perfect, nu trebuie judecat drimmero. E posibil sa mai mișune asa e.

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns (pentru Celdrept):

El judeca foarte mult, asa ca isi cam primeste karma acum. Zicea de tine ca esti un tiganus

| Celdrept explică (pentru CracanelTrasPrintrunInel):

Sa fie și el un țiganus olimpic la învățătură cum am fost eu sau alții care nu ma suporta laughing
Sunt oltean nu sunt țigan! Tu nu ești unul dintre ei, adică nu stăteai cu ei pe discord? Aveai un nick ciudat, sinistru și o poza sinistra la profil.

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns (pentru Celdrept):

Am stat putin pe Discord si am disparut. Ai fost si tu? La ce nick ciudat te referi? Chiar nu mai stiu laughing

| Celdrept explică (pentru CracanelTrasPrintrunInel):

Morbid parca

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns (pentru Celdrept):

Ew nu sunt el, alt pedo, ala zicea ca ar face s3x cu nepoata de 6 ani. Era sa il reclam

| Celdrept explică (pentru CracanelTrasPrintrunInel):

Parca el era amic cu hyacinth și stăteau pe dis'
Trist! Rar vezi un om normal pe aici.

| LoveSleep a răspuns (pentru CracanelTrasPrintrunInel):

Endoryus ce a facut, in afara de faptul ca e pedofil?

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns (pentru LoveSleep):

Era un om rau in general. Si a luat un stalp intr-o curba rolling on the floor