| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu userul "Cristinna31"?
Stiti ceva? E bine?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu era gagica lui Mosotti? o fi luat-o acasa

| Mosotti a răspuns (pentru Drimmero):

De unde si pana unde?! Eu n-am gagici pe aci si n-am avut. Unii mai pleaca, unii vin, isi mai sterg conturile, nu se stie ce s-o fi intamplat cu userul ala. Eu oricum daca e ceva, anunt cand plec, nu dispar aiurea in noapte, plec doar daca mor sau cine stie, altfel nu plec.

| Drimmero a răspuns (pentru Mosotti):

Recunoaste acolo ca era gagica ta, nu te mai ascunde acum.

| Mosotti a răspuns (pentru Drimmero):

Nu era ma, de unde ai scos-o? Si daca era sa fie asa, nu aveam de ce sa ma ascund.

| Drimmero a răspuns (pentru Mosotti):

Zicea ca te place, dar era o gluma oricum facuta pe baza asta.

| Mosotti a răspuns (pentru Drimmero):

Unde zicea ca ma place? Arata si mie te rog. Sau daca a glumit, e altceva, sigur, ca si eu am facut o gluma sa ma ia Dorotheea de barbat parca.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil are alte treburi si a uitat de TPU.

| Celcestietot a răspuns:

Stiu ca si-a sters contul... nu o mai gasesc in lista celor care ma ignora.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar n-am cine e.
Te-ai îndrăgostit bre de ea? Zii.