| Fantaspirit2k23 a întrebat:

Ce mai știți de userul gusticel? E cam tristă platforma fara eahee hee

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Oricine se poate metamorfoza într-un alt cont cu un alt nume.
Așa că n-ai de unde să știi dacă mai e sau nu mai e aici.
Poate ești chiar tu. De unde am putea noi să știm?
Și ce importanță ar avea? laughing

| Fantaspirit2k23 explică (pentru Hammurabi):

Mă cam atrăgea tipa asta, îmi plăcea felul ei de a fi laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Parcă te atrăgea H. happy Parcă te atrăgeam și eu. :/ Acum te atrage o Gusticelă? straight face Lol! Te hotărăști? Cam playboy, tu, măi FantaSpirit. happy

| Fantaspirit2k23 explică (pentru anonim_4396):

You are my favorite, i allways choose youhee hee

| just4ubr2015 a răspuns:

A plecat la puf in Germania cu barbasu nu cred ca mai intra vreodata