| anonim_4396 a întrebat:

Ce mancare ati vrea sa mancati in fiecare zi? Sau ce anume mancati zilnic, pentru ca va place foarte mult?

Răspuns Câştigător
| heyitsme22 a răspuns:

Dacă s-ar putea, aș mânca pizza și mc în fiecare zi. Zilnic mânănc ce gătește mama, nu neapărat că îmi place foarte mult, dar n-am încotrolaughing

| heyitsme22 a răspuns (pentru heyitsme22):

Acum văd că am scris greșit.Era,,mănânc",dar în fine.Și mulțumesc mult pentru fundiță! Prima mea fundiță de pe acest site yeeey

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Cartofi prăjiți, orez cu carne la cuptor, piure cu șnițele cu o supa bună și o bere în fiecare zi.

| gemeni6226 a răspuns:

Vegetariene si sa fie intinsa masa pe cand ma duc acasa.Dar cand rupt de oboseala tot eu trebuie sa gatesc imi astimpara foamea, dar ce o alta senzatie era pe vremea cand eram la mama si numai ma asezam la masa, nu stiam ce este sa fii rupt de oboseala.

| RKBlue a răspuns:

Pizza.Din pacate nu e sanatoasa... (*sad sounds)

| Anonima163333 a răspuns:

MC,dar nu este sanatos.
Zilnic mananc carne si stiu ca nu este sanatos!