| anonim_4396 a întrebat:

Ce model de autovehicul aveți?
Ce modele de autovehicule vă plac?
Eu am Volvo XC90.
Îmi plac Volvo PV36 Carioca, Volvo PV445, Mini 1000, Saab 92, ca modele istorice.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt bune volvo, am vazut un camion cel mai puternic din lume era valvo, eu nu am masina

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un qashqai.

As vrea un c classe amg, un seria 4 poate sau un a7.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am un Focus 1 si o Vectra A. Si doua Dacii 13xx, din care sper sa iasa o 1300 misto.
Mie imi plac Opelurile (Vectra/Insignia), Mercedesurile, si cateva modele de la diferite marci (Polo 1. 0mpi, Megane 2, Alfa 156 si 159, Ford pentru suspensii, Volvo pentru bolizii turo si siguranta, si ceva clasice, incepand de la Dacia 1300, la care imi place forma exterioara, bordul si ornamentele.

| RAY a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Wow esti colecționar de masini

| SilentRain a răspuns:

O bicicletă
Cadillac (1959)

| mihaicelsfant a răspuns:

Un ford mondeo mk3 negru
2000 cm 3
165 cai
piele in interiorlaughing
as vrea un audi a6 tsfi

| Rihhana1 a răspuns:

Mie imi place Jaguar, Volswagen 2018. happy