| iamlaryssa a întrebat:

Ce muzica ascultati cand invatati seara?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu prea ascult seara cand invat, iar daca se intampla, o fac foarte foarte rar, mai mult ziua, si adeseori pun stepuri.

| SilentRain a răspuns:

Nu pot sa ascult muzica și sa învăț în acelasi timp, îmi distrage atenția

| FreddieM a răspuns:

Patriotica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult clar ceva in alta limba, versurile in romana imi distrag atentia. Nu am un anumit tipar de muzica,, pentru invatat", ascult melodii care imi plac mie, in general. Imi plac cum suna, le ascult cand fac orice: curat, ma spal pe dinti, temele, mancare etc. Simt ca imi dau energie, iar cand fac teme ca nu ma lasa sa,, adorm" printre randuri. Ca ma revigoreaza cumva. Cred ca orice melodie care iti place tie e ok, chestia e doar sa nu intelegi versurile, altfel vei fi tentata sa fii atenta la ele. happy