| anonim_4396 a întrebat:

Ce muzica asculti? Rapp, Manele:-&, rock, de calitate, usoara, de club.asa vreau sa aud nu nume de formatii.:*:*:*.[nu prea vreau sa aud manele da fie.laughing]

Răspuns Câştigător
| ByLoREDaN a răspuns:

Aproape toate tipurile de muzicawinking depinde unde sunt, in masina prefer sa nu fie prea lenta ca uit sa accelerezwinking acasa orice dar Rock mai rar. Si pacat ca manelele nu fac parte din categoria muzicii ca le-as asculta (rolling on the floor pe viata sa moara dusmani rolling on the floor). Zic profesionistii ca e un fel de galagie (si galagia nu imi place de nici un gen) crying.

10 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Muzica buna, oricarui gen ar apartine de la Mozart, Shostakovici, Chopin la Doors, Kitaro, sau Chris Spheeris. Dar si Dan Spataru sau Alexandra Ungureanu.

| Malvina24 a răspuns:

Eu ascult orice gen(asa cum toti ar trebui s-o faceti) fiecare gen de muzica are ceva diferit! acum depinde de fiecare (gusturi, preferinte)o zi buna tuturor!

| Helvete a răspuns:

Eu ascult punk. Ca formatii: Anti-Flag, Bad Religion, Rancid, Sex Pistols, The Ramones, Minor Threat, NOFX, The Clash, The Casualties, Exploited, etc.
Si rar ascult trance/electro/techno, cand vreau sa ma detasez si sa simt numai ritmul unei melodii, si nu sa o ascult pentru mesaj si versuri. Cateva exemple: DJ Splash, East Clubbers, Tune up, DJ Raaban, Daft Punk, DJ Dreamnation, JR Project, etc.

| Sniper a răspuns:

UnderGround, Rock, Tecktonik, HardStyle, Rapp, Hip Hop, Jazz si un pic de usoara happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice muzica reconfortanta.Cred ca manelele intelegi ca se exclud categoric.Nu-mi stirnesc decit riscul de a raminea fara electronice prin casa.Imi vine sa arunc tot pe geam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi...asc Eminem.An Cafe, Bitza, si mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hard rock: Rev Theory - Hell Yeah

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu askult numai rapp.

| coryna1997 a răspuns:

Rapp Adda
Arssura
B. U. G Mafia
Bitza
Cedrik
Codul Penal
Doze
Guess Who
Ilegal
Indiferent
La Familia
Liric
Marijuana
MEPH
Nane
Nimeni Altul
Parazitii
Puya
R. A. C. L. A
Sakadat
Spike
Substituit
Teasta
Vescan
Maximilian
Mecena
Grasu XXL