| Mihai_Suciu_1998 a întrebat:

Taylor Swift sau Lady GaGa? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| Biankka a răspuns:

Lady Gaga da dovada de personalitate(poate in exces), dar si de originalitate.Mi se pare o persoana nonconformista, iar asta reiese din melodiile ei. Majoritatea contin scene sau versuri vulgare.In acelasi timp, aspectul ei nu e natural, dar nu e nici o papusa din plastic, fiind undeva la mijloc.
Taylor Swift este alegerea mea.Imi place deoarece e NATURALA,iar versurile ei chiar au sens,comparativ cu cele ale celeilalte "artiste".In "You belong with me"(de exemplu), nu o sa vezi scene de genul celor din "Alejandro". Vocea ei este calda si se vede ca ii place ceea ce face, dar aceasta LADY GAGA, de multe ori nu transimte mesajul cantecelor(Dar se scuza, pentru ca oricum e un mesaj cu caractere obscene si fara sens in mare parte).

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lady Gaga pentru ca imi place pur si simplu

| intelegatoarea a răspuns:

Taylor deoarece Lady are in videoclipuri semne satanice si etc. pe cand Taylor nu are asa ceva canta mult mai bine nu are videoclipuri deocheate si poti si invata ceva de la ea si din cantecele ei.

| inconscient a răspuns:

Taylor Swift, cu siguranta!
Nu sunt o fana infocata, dar in comparatie cu...Lady Gaga...
"Alejandro, Alejandro" ma apuca toti dracii!
Nu stiu ce as mai putea argumenta!
Lady Gaga are o voce bunicica, dar versurile, videoclipurile si costumatiile ei lasa mult de dorit! straight face