| Rockie a întrebat:

Ce nume sunt cele mai frumoase?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Zina; Klara; Ana si Lena

| Slavic a răspuns:

Hu

| Klara a răspuns:

@Slavic.
Dar vai ce bine ma simt love struck

| aleeee a răspuns:

Alexandra si Mariasmug

| LoveToHate a răspuns:

Nume pentu fetebig griniana, Gabriela, Andreea, Aura, Monica, Adriana
nume pentru baieti:Vlad, Radu, Robet, Claus, Bogdan, Alexandru

| Vero1996 a răspuns:

Nume de fete:Iasmina, Veronica, Maria, Ramona, Mihaela, Oana, Adriana, Adelina, Larisa, Denisa, Ilona

Nume de baieti:Cosmin, Ionutz, Rares, Alexandru, Liviu, Madalin, Bogdan, Andrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ANASTASIA.frumos nume fiindca pare ceva ce suna frumos si in trecut doar numai fete de imparati puteau avea asa nume.