| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea o fetita i-ati pune numele Eleonora Otilia? sau Otilia Eleonora? cum vi se pare combinatia?

5 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Sunt dragute.dar sincer eleonora nu prea imi place.sau potrivi mai bine otilia ana sau invers.

| Biby a răspuns:

Bună.
Îmi place numele ăsta pentru că este foarte original şi mai rar.Cred că sună mai bine Eleonora Otilia.

| RoBeRtO_7934 a răspuns:

Eleonora Otilia ar fi mai frum

| kindness a răspuns:

Prima E.O.winking foarte frumos numele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eleonora simplu îmi place numele. Sau Eleonora Izabela, îmi place combinația aceasta happy
Eleonora are o posibila origine a numelui din ebraică de la cuvantul "Elinor", tradus prin "Dumnezeu este lumina".