| anonim_4396 a întrebat:

Ce o face pe Andreea Esca să fie desemnată cea mai carismatică prezentatoare? Prin ce se deosebește ea de celelalte? Întreb asta deoarece mulți spun despre ea că e cea mai bună și de neegalat.

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Experienta in televiziune (25 ani ), educatia si simplitatea.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se mentine bine, toata lumea o cunoaste (cand aveam 7 ani era la PRO tv) nu a plecat pentru alta oferta mai buna si nu o da afara datorita faptului ca se mentine la aspect.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu era cea mai buna nu rezista atat in televiziune

| Mosotti a răspuns:

I se pare lor mai buna, dar de fapt nu se deosebeste prin nimic, are si pile, ca sunt 100001 femei care puteau fi in locul ei si prezentau la fel de bine, nu asta e problema. Pai tu cum crezi ca a ajuns acolo? Asa de capul ei? Cate fete sunt si frumoase si culte si altele si nici macar nu ti se raspunde la telefon daca suni acolo la o adica.

Spre deosebire de actori, unde acolo da, cineva poate fi f bun si poate juca rolul f bine si mai putini ar putea asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea aia cu sexu dimineata sau seara