| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere ai de Umidificator difuzor aromaterapie ultrasunete, purificator aer. Tu ai așa ceva? Are efect benefic?

6 răspunsuri:
| Steregoi a răspuns:

E bun.

| Saveluc a răspuns (pentru Steregoi):

A nume? de ce e bun? cu prietenii nu prea e bine sa te joci.

| Saveluc a răspuns (pentru Steregoi):

Scuze. de mesaj. am vrut sa scriu la un alt subiect. multumesc de mesaj. tu ce model ai?

| Steregoi a răspuns (pentru Saveluc):

Beurer.

| Steregoi a răspuns (pentru Saveluc):

Umidifica aerul sa nu fie prea uscat mai ales iarna.

| Silenache a răspuns:

Umiditatea aerurlui este foarte importanta, in special pentru copii mici. Gândește-te că suntem 65% apă ceea ce implicit ne favorizează nevoia de aer umed. Aerul se usucă rapid iarna și o sursă de umiditate e necesară. Eu recomand umidificatorul Venta, cu evaporare la rece. E mai scump dar face ce zice și nu produce pulberea aia fină ca celelalte aparate.