| Uoana a întrebat:

? ce parere ai despre asistenta de la "Neata cu Razvan si Dani"laughing

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Mie mi se pare o tuta proasta, care a ajuns acolo, jongland cu madularele, dospindu-le vajnic prin gingii si molari.Toate asistentele TV sunt proaste, e o axioma, asa trebuie sa fie ele, dar parca asta, si in general, toate din Romania, depasesc o limita.

| persseuss a răspuns:

In afara d faptul ca as umple o de penis?
e cam zapacita

| vali1985 a răspuns:

Este foarte nesuferita.Nu o suport.

| SmRpT a răspuns:

O uschita! mai are putin si sigur ajunge la Capatoslaughing

| Uoana explică:

Mie imi pare teleghidata femeia

| angellswig a răspuns:

Defapt...mu toate asistentele TV sunt proaste dar se prefac ca sa distreze oamenii si sa aiba audienta.