| didye a întrebat:

Ce parere au taranii despre oraseni?

Răspuns Câştigător
| KiduZQ a răspuns:

Pai depinde despre care grup de varsta vorbesti. Adica batranii pot spune ca orasenii sunt needucati. Ce-i cu varste intre 30-40 de ani spun ca orasenii o duc mai bine si si-ar dori sa traiasca in lux cum traiesc unii oraseni..deci pot fi gelosi. Tinerii. ei bine..isi traiesc viata. Iar pe copii nu cred ca ii intereseaza... Oricum asta e opinia mea happy

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Părerile nu sunt comune.Fiecare-și are propria părere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi dintre oraseni au fite in cap.

| CannbalCorpse a răspuns:

Parcă îmi pasă mie ce crede lumea.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pot sa creada ce vorhappy.Mie una nu-mi pasa. Poate ei cred ca suntem mari domni si ei nulaughing>

| Gabriela1998Gabi a răspuns:

Nu stiu.