| Laurentiu_4547 a întrebat:

Ce parere averi parere aveti despre clasa 0? Parerea mea este ca este o mare prostie. Oare o sa avem si clasa -1, -2, -3.

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Se pare că o să fie aplicată clasa 0 de la anul.
http://www.totpal.ro/inscrieri-in-clasa-0-pentru-anul-scolar-2012-2013/

http://www.suntparinte.ro/......egatitoare

Şi părerea mea...nu sunt de acord cu regulile, dar ce mai contează? Asta e învăţământul de astăzi...

| Laurentiu_4547 explică (pentru Neimportant):

Da ai dreptatea a fost aplicata dar te intreb ce urmeaza? in loc sa rezolve problemele Tari cu salari cu pensi si cu proiectul de la Rosia Montana nu avem locuri de munca si murim de foame ei schimba invatamanul o prostie monumentala ca asta numai in Romania se intampla.

5 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nu inteleg de ce se tot schimba atata invatamantul la noi in tara. Oricum clasa 0=o enorma prostie si un experiment esuat.

| Laurentiu_4547 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Mare dreptate ai si sa mai sun ceva Guvernul e la pamant in ritmul asta vom muri de foamne vom trai mai rau decat in Africa.

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Clasa 0 este o mare porcarie ( prostie este prea putin spus ).

| funkypunky16 a răspuns:

Da asa e, e o prostie.
Incearca sa vina cu ceva nou de fiecare data.
Asta e, poate ca nu o sa fie aprobata.