| Mizukiii a întrebat:

Ce parere aveti despre unghiile false?
Oare chiar se merita sa dai milioane, doar ca sa-ti pui niste unghii luuungi?thinking
Dupa mine e o prostie.
Si in afara de faptul ca strica unghia, majoritatea isi mai pun si fff luungi, care dupa parerea mea arata oribil.
Voi ce parere aveti?
Dau funtahappy

Răspuns Câştigător
| Deennn a răspuns:

Sunt total de acord cu tine.
hee hee
Nu mi-am pus niciodata unghii false si nici nu imi voi pune.
Arata prea vulgar dupa parerea mea.
:d
Si in plus nu sunt bune de nimic, dai banii pe ele degeaba, se rup mai repede decat unghiile normale.
oh go on
Mai bine le protejezi pe ale tale si vor fii mai frumoase ca cele false.
batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie nu imi plac.Nu pot face nimic ca lumea cu unghiile lungi, ma simt de parca as avea doua maini stangioh go on
Prefer unghiile scurte si coloratesmug

| Tweetymrrr a răspuns:

Si eu zic la feloh go on
Eu am incercat cu Bff meu sa ne punem aceste "faimoase" unghii false la o party. Dupa vreo 3 minute(bine, specific ca le-am pus corect, si am respectat toti pasi) au inceput sa se dezlipeascalaughing). Atunci mi-am dat seama ca oricati bani ai da pe ele(nu erau chiar ieftinelaughing), nu rezolvi nimic. Mai bine iti lasio tu unghiutele tale si`ti faci modelehee hee
Sunt intr`adevar dragute, dar nu "purtabile"winking
BaFThA`!

| Biu a răspuns:

Da e ok ti le-ai pus nu stiu ce, dar unghia naturala se distruge complet oh go on.
Mai bine unghie mica, decat unghie distrusa de acel gel oh go on.
Deci eu nu sunt de acord cu unghiile false.

| R_9329 a răspuns:

Da sunt niste prostii.
Daca iti pui unghii false si nu iti plac vrei sa le scoti iti ramane lipiciul pe unghie si nu il poti da jos trebuie sa astepti sa iti creasca unghiile. Sunt o mare prostie am avut si eu. Plus ca nu poti sa iei nimic in mana si la cat sunt de lungi arati ca un animal cu gheare laughing. Parerea mea este ca persoanele care le poarta mereu exagereaza happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Sunt pe placul meu cand lungimea este si folosibila iar modelul te lasa cu gura cascata.
Eu prefer unghiile mele in general, pic lungute si cu oja decenta sau cat mai colorata happy.
In orice caz unghiile false nu mai sunt la moda, se poarta unghiile scurte si in nuante tari, cu model, cu sclipici si ce mai vrei happy.

xoxo, didi