| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre alegerile prezidentiale din SUA?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu prea imi pasa cine o sa iasa presedinte, atata timp cat nu e Donald Trump, dar si daca iese el presedinte tot nu prea imi pasa, pentru ca nu imi afecteaza mie viata personala.

| UzOm a răspuns (pentru Mayhem666):

Până se pune pe treabă Donald Trompetă, că atunci să vezi ce liniște o să fie pe aici. El este foarte asemănător lui Putin!

| Sociopat a răspuns:

Faptul ca ambii candidati sunt atat de mult luati la misto arata cat de mult a decazut acest eveniment.
As vota cu Trump totusi.

| MistretulPufos a răspuns:

Ma doare undeva de ei

| Innsbruck a răspuns:

Gen au de ales intre dracu' si ma-sa.