| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de acei oameni care au profil de Facebook dar care nu au poze cu ei și nici postări, ci doar o imagine cu o floare, ceva de genul, la copertă sau la profil?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Sunt oameni discreți care nu vor să își expună viața personală pe rețelele de socializare, am o părere bună despre ei.
Daca au numele adevărat trecut în profil e bine, dar dacă sunt alții cu nume false și puține poze înseamnă că sunt troli.

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Poate nu vor sa stie lumea cine sunt, sau sa fie deranjati. Am profilul cu pozele mele, dar atat pe Facebook cat si pe messenger folosesc "active status off" pentru ca prefer sa ma uit linistit in feed fara sa fiu deranjat, nu stie nimeni ca sunt on.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am o problema cu frica lor de a-si asuma identitatea, atat timp cat nu devin agresivi cu ceilalti.

| Lioana a răspuns:

Sunt oameni care nu vor sa se arate public din diverse motive. Isi protejeaza datele personale.

| Nirvanaaa a răspuns:

E ok, da’ totuși sa aibă și numele lor măcar.
Am primit cereri de prietenie de la oameni de genul și nu am răspuns. Mai tarziu am aflat ca eu chiar ii cunosteam in persoana, dar nu mi-as fi dat niciodată seama ca-s chiar ei. laughing

| goguPatent a răspuns:

Adică eu? Am o părere bună despre mine și folosesc Facebook în alte scopuri decât să îmi expun viața personală acolo.