| bleakk a întrebat:

Ce parere aveti de acel avocat care vorbste foarte frumos care este des invitat la emisiunea Simonei Gherghe Acces Direct?

3 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Hah, se uita mama la Acces Direct (bine bine recunosc asta e doar o scuza gasita pe moment, de fapt Acces Direct e emisiunea mea preferata), si chiar mi-a atras atentia omul ala. Nu stiu de ce, probabil din cauza vocii si a accentului. Mi se pare destul de inteligent, si din cate am observat nu evita sa spuna lucrurilor pe nume. Pacat ca e la o emisiune cu invitati idioti.

| Coquineagra a răspuns:

Il vazui si eu intamplator.
zici ca reciteste poezii cand vorbeste.

| Anonymm13 a răspuns:

Tocmai ce te uitai la Acces Direct nu? laughing Uneori imi place de el, si ceea ce spune mi se pare interesant, insa uneori e chiar enervant cu teoriile lui.