| victor987 a întrebat:

Ce parere aveti de asta, a ti fi de accord daca vi s-ar intampla si voua? http://stirileprotv.ro/......otest.html

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu propun să fie confiscate toate PC-urile din lume, din fiecare locuinţă. laughing

Am citit articolul în mare, pentru că nu-mi pasă deloc de aceste prostii. PIPA, SOPA, ACTA şi alte rahaturi... Nu ne putem opune în niciun fel.

| victor987 explică (pentru anonim_4396):

Cu mentalitatea asta, bineinteles ca nu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru victor987):

Bă revoluţionarule, singura soluţie de a opri aceste mizerii(ACTA, SOPA) în totalitate ar fi o mobilizare generală a întregii populaţiei a fiecărei ţări. Dar cum în fiecare ţară sunt mii de oameni care au alte probleme pe cap decât nişte legi de genul ăsta, acest lucru nu se va realiza niciodată. N-ai cum să opreşti ceea ce oamenii " de sus " vor să facă, fiindcă tu, la fel ca marea majoritate eşti un om simplu, fără funcţii, care să se poată opună vehement în ceea ce priveşte prostiile alea. Ce naiba crezi că rezolvi dacă închizi internetul, protestezi pe stradă, închizi un site important sau te spânzuri în baie cu un şiret? Absolut nimic.

| victor987 explică (pentru anonim_4396):

Cum am spus si mai sus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conservatori, comuniști, manipulatori, lacomi, fără respect, suntem priviți ca o mină ce trebuie exploatată, nu ca niște oameni.
Cred că e destul. Mai mult nu merită să spun.

| tombraiderunderworld a răspuns:

Mai bine se inchid pentru totdeaunawinking
Suntem prea obsedati de net. pup :*

| SkYAnon a răspuns:

Domnul McNigel
Sa sti ca este foarte greu sa opresti ceea ce oameni de sus fac dar nu ii imposibil crede-ma daca sa aduna mai multi cetateni la un loc ii doboara pe cei de sus.
si credeti-ma noi anonymous dorim sa salvam lumea nu sa-o distrugem, pentru ca sa distrugi ceva ii foate usor