| DenisaNicoletaG a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care fumeaza doar ca sa impresioneze fetele?

Răspuns Câştigător
| CosminRo17 a răspuns:

Mi se pare o prostie să fumeze cineva.
"Fumatul dăunează grav sănătății tale și a celor din jur" sau "Fumatul poate să ucidă"
Își strică sănătatea persoanele fumătoare.

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste prosti

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

winking

| untu a răspuns:

Fals! Baietii fumeaza nu ca sa impresioneze fetele, ci de viciu inrait!

| August99 a răspuns:

Ieftini

| Florentina9210 a răspuns:

De doi bani. Ganditi-va cum puteti saruta pe cineva care miroase a tutun, eww? Gura trebuie sa fie mereu ingrijita.
Nu stiu ce ''impresionament'' poate fi prin asta, insa daca ei cred ca asa se las fetele pe spate ca ii vad ca trag dintr-o tigara, si-au ratat viata.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Niste derbedei laughing

| Tpuist a răspuns:

Aceeași părere ca și de fetele care fumează să impresioneze băieții.

| Clorox a răspuns:

Eu fumez de foarte mult timp, dar nu ca sa impresionez pe cineva, pur si simplu, este viciul meu, nu vreau sa ma las de elwinking
Cine ar face chestia asta? Din cate stiu eu, fata e cucerita cu cadouri si flori, nu cu tigari... laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Ai darul fumatului inca din generala?

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Mai baga cativa ani laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

De la cati 11-12 ani fumezi?

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Mai bagawinking

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Clasa a 7-a/
ultima oferta!

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Nuwinking
Fumez de 7 ani!

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

De la 9 ani? Treaba ta,, e corpul tau... dar te-ai expus enorm la boli.

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Cam asta a fost ideeawinking

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Am cam vazut ca ai unele conceptii 'nesanatoase',, sa fie oare de la adolescenta? Posibil

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Tot ce se poate...

| mbncf a răspuns:

Nu cred că motivul pentru care oamenii se apucă de fumat e ca să impresioneze.

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Adolescenta e cea mai nasoala perioada,, mai ai putin si scapi de ea, sa vezi apoi boierie.

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Sper sa ajung sa scap de ea...winking

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Dupa te asteapta tot ce-i mai rau!

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt constient laughing

| syd2 a răspuns (pentru Clorox):

Nu vrei sa te lasi de cancer?

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

E bine atunci/

| Clorox a răspuns (pentru syd2):

Nuwinking
100% din nefumatori mor, asa ca... Nu imi traiesc toata viata in grija ca mor de la tigari, cand e sa mor, mor si daca nu fumezwinking

| Deaad a răspuns:

Un alt gen de cocalari.

Eu daca as fi fata, m-ar durea in ***** daca handicapatul de langa mine fumeaza.
E irelevant, si aia sunt doar alti cretini.

La fel si care se dau mari doamne ca fumeaza.
Nu e nimic special in a fuma.
O faci ca-ti place, nu sa mpresionezi lumea.

| Deaad a răspuns (pentru Deaad):

La fel si curvel* *

| kavasaki99 a răspuns:

Fumatul dauneaza grav sanatatii happy