| DenisaNicoletaG a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care fumeaza doar ca sa impresioneze fetele?

Răspuns Câştigător
| CosminRo17 a răspuns:

Mi se pare o prostie să fumeze cineva.
"Fumatul dăunează grav sănătății tale și a celor din jur" sau "Fumatul poate să ucidă"
Își strică sănătatea persoanele fumătoare.

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru kavasaki99):

Tale si a celor din jur. Pentru o viaţă sănătoasă, consumaţi zilnic fructe şi legume.

| kavasaki99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat mami laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca face nimeni asa ceva. Si daca exista asa specimene lasa-ma sa cred ca e doar sf.

| T0T a răspuns:

Sunt proști.

| aCek1ng a răspuns:

Se omoara singuri putin cate putin.

| Sorryeees a răspuns:

O fata nu s-ar lasa impresionata de un baiat care fumeaza.O fata e atrasa de caracterul unui baiat(cel putin eu.)

| lauranapp a răspuns:

Baietii care face asta nu dovedeste nimic, doar ca miroase ingrozitor si sunt prostii o fata se impresioneaza printr-un buchet de flori, ciocolata etc

| VelaJohnny a răspuns:

Nu am o parere prea buna, indiferent de motivul pentru care ar face-o big grin
Oricum, totul e de fatada, sa para „smecheri", si tot de fatada sunt si dintii galbeni, si cu timpul o sanatate tot mai precara, pe langa multe alte efecte adverse care le aduce fumatul. O fata cu capul pe umeri nu cred ca poate fi impresionata in sensul bun de un astfel de tip, dar...cei se se aseamana se aduna laughing.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Exista asa ceva?

| IisusChristos a răspuns:

Saru-mana domnitza, si eu am fumat pana acum o luna (am fumat 2 ani), am avut o discutie cu finul meu care nu avea treaba cu mine dar mi-a zis o chestie care m-a convins sa ma las de fumat pentru ca
"Copile, platesti sa te omori"
SI CHIAR ASA ESTE!
Funda sau ceva?
NOTUSEDUSERNAMEwinking e colegu meu de banca laughing

| sublime89 a răspuns:

Sunt prosti de dau in gropi, dar asta ii avantajeaza in societatea noastra minunata din prezent.

| anonim000x a răspuns:

Mega proasta

| DenisaNicoletaG explică (pentru kavasaki99):

Adevarat. happy

| adp a răspuns:

Pfff.In primul rand, eu fumez(am 13 ani, ik).In al doilea rand nu ma laud sau ceva de genu'.Nu vreau sa afle nimeni cunoscut, deoarece m-ar face de cacat.Nu este cool, doar placut(putin)

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Ca nu asa poti impresiona o fata, creierul, caracter si o simpla floare sunt de ajuns, parerea mea

| Sofer a răspuns:

O parere foarte rea.