| Jenny4 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care fumeaza?[si baietii si fetele]

3 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Nu prea ma interesaza e sanatatea lor in joc e o tara libera pot face ce vor. Tu fumezi?

| soldatzyka a răspuns:

Hmmm,de ce sa fumezi? sincer nu mi se pare foarte feminina o femeie cu tigara in mana,plus ca miroase a fum de tigara care poate fi deranjant. Fumul de tigara ti se "imbiba" in par, haine, etc. si o fata care fumeaza nici nu pare foarte ingrijita.

| diana22 a răspuns:

Urat sa fumeze o fata...dar ele se cred mai interesante...