| DaFrateEuSunt a întrebat:

Ce parere aveti de ce s-a întâmplat la Iasi in legatura cu parada Pride?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te asteptai la altceva intr-o reguine a unei tari profund indoctrinata religios in care oamenii prefera sa se roage decat sa foloseasca tehnologia noua de rachete antigrindina?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Https://www.hotnews.ro/......migene.htm
Părerea mea este ca să facă paradă Pride zilnic, că face bine la corp și minte mișcarea. Dar uite că alții zic altfel.

| T0T a răspuns:

O părere foarte proastă, la fel ca pentru opiniile de pe Facebook unde aceste acte de agresiune erau sprijinite. Comportament primitiv. E bine, totuși, că oamenii sănătoși la cap se pot delimita și mai mult, cu acest prilej, de asemenea grupuri. Grupurile extremiste în România sunt predominant religioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca grupurile lbgt nu vor sa ne lase in pace atunci astfel de forme de opozitie sunt binevenite.
E un lucru bun daca dupa cele intamplate nu se vor mai simti la fel de libere sa faca din tara asta ce au facut din SUA.