| ingerasdulke15 a întrebat:

Ce parere aveti de cei care pun la finalul raspunsului : funda? sau funda te rog sau funda am nevoie ( nu vreau sa supar pe nimeni ) dar pe mine ma cam deranjeaza lucrul asta

7 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Eu cred ca e important sa ii ajuti pe ceilalti! Clar ca sunt si utilizatori care raspund doar de dragul fundelor, pe care le mai si cer dar ce poti sa faci?!
Cel care a postat intrebarea, cu siguranta, va oferi fundita raspunsului care l-a ajutat cel mai mult. happy

| AshuraElric a răspuns:

De cate ori a fost pusa intrebarea astabatting eyelashes N-ai ce sa le faci din moment ce s-au invatat asa, probabil au impresia ca te influenteaza in vreun fel sau altul atunci cand spun asta (ma rog, asta este doar parerea mea pana la urma).
Ce-i drept este de prost gust, dar nu vad de ce te-ar deranja (atat timp cat tu acorzi funda celui care ti-a dat raspunsul cel mai util)poti trece peste treaba asta fara a te marca.
Nu e ca si cum ti-ar spune "funda sau viata!"(desi multi s-au gandit macar odata la chestia asta)^_^

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Parerea mea este ca acei utilizatori nu sunt pe site pentru a ajuta, ci pentru a acumula puncte, din pacate este adevarul.

| Speedmafia a răspuns:

Sa fiu sincera daca meriti dc sa nu pui nu am dreptate?
si te asiguri dac primestitongue

| DianneKrieger a răspuns:

Dupa parerea mea sunt aici pentru ochii lumii. sa se mandreasca ca 'uite domne' cate fundite am eu'. Nu sa ajute in adevaratul sens al cuvantului. Insa na... daca dau un raspuns bun si intreaba de funda la sfarsit mai treci si cu vederea happy.