| mihai_4837 a întrebat:

Ce parere aveti de Dan petrescu?

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dan Petrescu este un antrenor si un om deosebit, a facut multe pentru Unirea Urziceni, dar in conditiile actuale cand patronul nu poate sa mai sustina eficient echipa(vrea sa renunte la unii jucatori, sa nu mai faca nici o achizitie ) Dan Petrescu si-a anuntat intentia de a rezilia contractul de comun acord cu patronul si de a pleca la o alta echipa.

| Dan a răspuns:

Foarte buna, atat profesional cat si ca persoana, daca este vorba de antrenorul de la echipa Urziceni.

| sorin a răspuns:

Parere si buna si rea.Partea buna este ca a facut dintr-o echipa de divizia B o campioana cum, numai el stie si pentru asta trebuie apreciat. Iar partea proasta este ca a plecat de la Unirea pentru bani cand putea sa ramana daca vroia ca nu murea de foame, dar asa sunt unii pleaca cand iti e lumea mai draga.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Imi place Dan Petrescu ca intrenor si a facut multe la Urziceni, dar acum ca a plecat eu consider ca Unirea o sa se bate la retrogradare pentru ca unii jucatori imprumutati pleaca etc, Oricum este un mare om pentru ce a facut cu acesta echipa.

| razadeluna a răspuns:

Imi place