| ραяαиαєиѕє a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca WWE va avea pe 21 aprilie 2011 primul show de wrestling in Romania la Romexpo?
Vor fi prezenti din cele anuntate pana acum multi din greii companiei!

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ce sa zic. Or sa vina cu avionul si-or sa plece cu pejoul rolling on the floor
Cuz we like it, we like it, we like it, like it, like it!

| BumtSii a răspuns:

Si eu as vrea sa ma duc.love struck Dar de unde cumparam bilete?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa vina:X Dar de unde luam bilete?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg in primele randuri.eu o sa merg impreuna cu 5 prieteni. o sa ne luam centurie noastre, wwe, de care sunt foarte mandru. O sa-l vad pe CM PUNK!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tareeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare merg si eu

| MARIUS_4229 a răspuns:

Bilete se pot gasi pe www.eventim.ro