| RyanFlame98 a întrebat:

Ce parere aveti despre wrestling? (Da,stiu ca e fals, dar ma refer ca show)

Răspuns Câştigător
| NeymarJr11 a răspuns:

Aman2 is unu si acelasi, Micutul Bastard.

PS : Era inainte si Bugymen cu ramele lui laughing) si vierimi.

Funda?

10 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Mie chiar imi place. Pentru mine un show WWE este chiar mai interesant decat un film oarecare thinking

| Mikhtarian a răspuns:

Bine structurat, cu un management bun.
Are o istorie bogata, ai vazut cati oameni se duc.
Bravo lor, nu totul este fals.

| NeymarJr11 a răspuns:

Cand eram mic ma trezeam, noaptea sa vad WWE. Imi aduc aminte la Wreselmania 24, s-au cum se scrie, am stat de la 2 pana la 5 dimineatalaughing si a 2 zi m-am dus la scoala cu ochii, cat cepele laughing).

PS : E frumos, distractiv imi place de Jhon Cena si de ala mic Finlandezu ala mic ca i-am uitat numele ca ma facea sa radlaughing)) tongue

| RyanFlame98 explică (pentru NeymarJr11):

Hornswagle sau "Micutul Bastard" laughing laughing

| RyanFlame98 explică (pentru NeymarJr11):

Deci cand il vedeam pe ala cum manca rame si isi dadea cu ceasul in caplaughing...Si oricum iti dadeam fundawinking

| NeymarJr11 a răspuns (pentru RyanFlame98):

Baga id neymar_elvis15

| NeymarJr11 a răspuns (pentru RyanFlame98):

Okey baga neymar_elvis15 id

| NeymarJr11 a răspuns (pentru RyanFlame98):

Aman2 is unu si acelasi, Micutul Bastard.

PS : Era inainte si Bugymen cu ramele lui laughing) si vierimi.

Funda?

| andreirapid a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa apesi butonul ala rosu de la telecomanda!

| Deriol a răspuns:

Mi se pare un ****.

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Naspa.e fals crying