| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de fast food-uri? Care va place și de mâncați cel mai des și de ce?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cel mai bun fast-food este cel de la școala, atunci când se aduce laptele și cornul, să vezi ce fast fugi și să vezi ce fast este preparată mâncarea, am putea spune că este ca mâncarea astronauților, praf la plic și torni apa și crește sau chiar a noastră este instant, masonii care ne conduc, ne oferă condiții mai bune ca ale astronauților nouă elevilor de pretutindeniwinking!

| PainTech a răspuns:

Merg din cand in cand daca am cu cine. Pentru mine nu e vorba de mancare cat e vorba de "hai sa stam la o masa" Inainte mergeam din 2 in doua saptamani, acum nu cred ca am mai mers de vreo 3 luni.

Ce imi place?
Avem in oras o shaormerie buna, iau de obicei kebab.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu maninc niciodata acolo.Am parerea ca nu sunt sanatoase si un sandvich facut acasa e mai sanatos.

| Furnicuta000 a răspuns:

Sunt ok dar nu sa mancam zilnic ca am vazut ca unii asa fac cu scuza ca vai cica ei sunt la munca si nu au alta varianta, apoi se plang ca sunt grasi.
Si mie imi place, daca e sa mananc fast food aleg shaorma, dar si Mc uneori.

| Endoryus a răspuns:

Cancer. Cat de tampit trebuie sa fii sa mananci asa ceva? Evident, dupa se plange lumea ca de ce e bolnava bagand toate prostiile in ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi plac sincer. Mi se par dezgustatoare, mai ales McDonald's, iar KFC... e gretos. Nu ma dezgusta numai modurile prin care e facuta mancarea, ci si gustul si aspectul ei in principiu. As manca oricand o ciorba de legume, care mi-ar pica de n ori mai bine decat un meniu fast food. Gusturile nu se discuta.