| Război a întrebat:

Aveti o parere proasta despre baietii cu piercing-uri sau tatuaje?

7 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Nu am o parere proasta doar ca nu imi plac, mai ales piercingurile mi-s foarte antipatice inca tatuajele cu bun gust pe spate sau pe ceafa mai merg.

| syd2 a răspuns:

inca nu am reusit sa descopar asa specimene dar cred ca nu prea imi plac

| Sociopat a răspuns:

Atata timp cat are cercei doar in urechi(nu flesh) si nu exagereaza cu tatuajele, e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu.

| ubox7007 a răspuns:

Da, dar de obicei parerea mea despre acea persoana nu schimba si cum ma comport sau cum socializez cu acea persoana, dar sincer as fi psihic, un pic, deranjat de un piercing sau de un tatuaj mare, dar nu ii ca si cum as desconsidera acea persoana, caci este alegerea ei, din ce motiva a facut acel lucru nu imi pasa, nu cred ca este "o stima de sine scazuta" pentru ca si eu as fi vrut sa imi fac un tatuaj, dar nu am facut acel pas pentru ca nu mi-am mai dorit. Oricum nu imi pasa daca are sau nu tatuaj/piercing, dar nu imi plac mie personal pentru mine, deci nu pot nici sa imi placa asa mult cand le vad in general, dar nu sunt sa ma intereseze ce face altu.

| CezarinaLunaria a răspuns:

Nu am o părere proastă. Fiecare face ce vrea cu corpul său și nu sunt eu în măsură să judec preferințele celorlalți.

| Irina31 a răspuns:

Da, mie mi se pare putin dezgustator mai ales daca tatuajul umple tot bratul sau o mare parte din corp... Cei ce poarta piercing-uri sau tatuaje exagerate eu consider ca fac parte din categoria oamenilor cu o stima de sine scazuta si facandu-si si puanandu-si aceste lucruri pe ei vor sa atraga atentia si sa para mai speciali... Mie imi pare rau pentru aeste persoane si pentru toate perosanele care cred ca vaoarea lor e data de ce parere au altii despre ei. Ii compatimesc - daca as putea i-as ajuta, i-as incuraja.