| inna a întrebat:

Ce parere aveti de fetele materialiste? In ziua de astazi banii sunt foarte importanti si foarte necesari. dar nu cred ca trebuie sa exageram.

Cand eram mai mica, recunosc ca obsinuiam sa cred ca banii sunt mai importanti ca iubirea... dar acum am realizat ca desi poti avea langa tine un tip cu multi bani si nu-l iubesti degeaba traiesti...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dar bărbații care sunt întreținuți, de ei ce părere ai?
Interesul...
Pa, pa.

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Banul e la putere, fara bani nu faci nimic, dar nu poti cumpara fericirea.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ai ajuns la 18 ani la concluzia asta? Mai asteapta 18...

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sincer nu as putea sa stau cu unu urat batran oricatii banii ar avea dar unele fete pentru banii ce nu ar face.

| MissCamelia a răspuns:

Depinde.si acum o sa-mi sara toata lumea in cap. uite, eu nu as putea sa fiu cu cinev pe care sa-l intretin, sau sa mergem undeva si sa-i platesc eu lui.nu vreau sa-mi plateasca el mie, vreau sa-si plateasca lui.normal ca vreau o relatie cu cineva la care sa tin, dar sunt f multi factori care duc la succesul unei relatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar sa stii ca nu numai in ziua de azi. Asa e de cind lumea. Oricum, bine ca ti-ai dat seama de acum ce este mai important.