| DaciaRomania a întrebat:

Ce părere aveți de Gheboasă?

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu ascult muzica lui, dar ii merge bine vad, genul acela atrage pruncii de 12 ani, aruncand o privire la fanii lui de la concerte, e clar ca pentru ei o face, e vorba de bani. Ca om pare chill, ca artist, poate intr-o zi va trece pe un gen de muzica adresat publicului mai matur.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut niciuna.
Sunt prea batran sa il ascult, asa ca treaba lui ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nicio părere. Mi se rupe de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi e indiferenta persoana lui. Nu-i ascult melodiile, nu caut informații despre el.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Un băiat care nu a uitat de unde a plecat cu o inimă mare nu are arfe și figuri pur și simplu își câștiga pâine un concert acolo un vidio cu sely nu-i om rău nu cred ca ar fi în stare sa facă rău nu-l vad deloc asa are inimă bună. Nu-mi place muzica lui da el ca om este în regulă.

| ALM2000RO a răspuns:

Niciuna, nu mă interesează deloc ce compune din moment ce nu-l ascult.
Până la urmă fiecare are libertatea de alegere și poate să asculte ce gen muzical dorește.
happy

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Nicio parere