| Leoshenika a întrebat:

Ce parere aveti despre o vizita fara invitatie?

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Daca vizita este a unui prieten il primesc cu mare placere fara sa ma deranjeze. daca insa este vreo ruda indepartata, care s-a trezit sa vina neanuntata, pot sa spun ca sunt speriata mai mult decat deranjata. de ce? pentru ca vin cu linguseli, si ma pupa pana nu mai pot. laughing))
PS: iar daca este vreun vecin nebun, pot sa deduc ca a venit la usa pentru ca l-am deranjat cu ceva... big grin deci nu-i deschid.

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Mie oricine mi-ar suna la usa nu deschid daca nu se anunta inainte