| Cryssu95 a întrebat:

Ce parere aveti de nebunia asta cu facebook-ul? Din ce in ce mai multa lume a inceput sa fie dependenta de fb! Si eu am contbig grindar nu petrec foarte mult pe site!

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Nici eu nu petrec prea mult timp pe el, dar deoadată toţi cocalarii au lăsat hi5`ul şi au început să strice facebook`ul. Îşi lasă comentarii singuri vor cât mai multe comentarii likeuri cred că sunt dependenţi laughing Şi chiar nu ştiu cu ce îi ajută asta? raised eyebrows

Facebookul este un site de socializare acolo scrii numele real nu toate prostiile cu : Brunetika Tha, Cuatre şi Atât, Crazy...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa se cunosc si isi fac noi prieteni/e. Daca nu au ce face afara stau pe internet.

| Alina0491 a răspuns:

Si eu am cont da sincer intru de 4 ori pe saptamana. E putin ciudat cum toti stau acum pe fb dar o sa treaca si asta la fel cum a trecut si faza cu hi5`ul. Deci. ce sa spun e doar o nebunie trecatoare happy

| RyugaHideki a răspuns:

Facebook-ul este mult prea simplu, si va veni ceva mult mai complex sa il acopere. Cat despre ce nume ai la facebook, poti sa iti pui orice doresti, dar ca sa fii gasit mai usor iti pui numele real. Astept sa termin liceul si am sa depasesc facebook-ul dupa.

| georgienuka a răspuns:

Pai ii o idee buna dar de la un momentdat te plictisesti