| sopranaCadaverica a întrebat:

Ce parere aveti de numele "Arian" pentru un baiat?

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai gandeste-te! Inca mai traiesc oameni care mai stiu ceva istorie si care fac imediat legatura arian-Hitler-Holocaust.

| Adry05 a răspuns:

Nu-mi place deloc

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Inaintasii tai ce parere ar avea; poate ii intrebi pe ei?! TACTU MARE CE SPUNE?winking rolling on the floor

| Yurisa a răspuns:

Si pe tine te cheama Adolf? laughing Serios care e faza cu romanii care pun nume exotice copiilor laughing E aiurea

| Justme1997 a răspuns:

Nu-mi place, zici că-i "Marian" ciopârțit

| NGheorghe a răspuns:

Numele e fain, dar tu de foame l-ai mâncat pe "d". De mai vin câțiva cu idei de astea, vom avea pe nenea Goțu, Hunu, Getu, Pecenegu, nenea Tătaru și Turcu este deja aici.
Istoria se va repeta. (Gol! în reluare... bară!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok, astea suna ok; Otto, Oskar, Noah, Octavian, Theodor, A(u)gust, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai narcisist nume de atât nici nu-mi pot imagina... adică... rasa Ariană sau ce?

| mihaicelsfant a răspuns:

Frumos

| Doja a răspuns:

In curand va trebui sa-l numesti Ayran

| Uvox a răspuns:

Suna ciudat rau.
Cum ar suna:
-bună, eu sunt arian.
-bună, eu sunt vegan sau slav.
? Nasol

| IoanaRoman09 a răspuns:

I-ai distruge viata baiatului : ))))

Răspuns utilizator avertizat
| GabyT10 a răspuns:

Este un nume frumos, daca ti-e iti place si doresti sa-l alegi pentru copilul tau, nu vad ce te-ar impiedica happy. Arian este nume galez...in limba galeza, cuvantul "arian" inseamna "argint"/bani.