| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre numele de fata si de baiat: Isabella alice giadda si edward jacob? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| wLt a răspuns:

Amandoua sunt chiar frumoase, mai ales edward, mie unul imi place foarte mult, nu stiu daca voua va place, dar eu il ador. PS: AMANDOUA NUME SUNT FRUMOASE!

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

La fata e cam complicat si sunt nume provenite din limbi diferite iar la baiat amandoua sunt prenume, incearca un jacobs

| anonim_4396 explică (pentru BiuL):

Sunt din twilight

| xtembix a răspuns:

Imi place alice si edward. Sunt niste nume foarte sofisticate din cate vad.

| DarkBlood32 a răspuns:

Mai există nume româneşti? straight face

| Niiiicu a răspuns:

Imi place doar isabelabig grin

| capricc a răspuns:

De ce nu maria-elisabeta sau iacob, atata vreme cat numele de familie nu-i strain... Giadda (Doe) ar suna bine!

| mihamika99 a răspuns:

Sunt dragute ambele dar mai mult imi place Isabella alice giadda
:*

| Elenanana a răspuns:

Eu sunt de parere ca un copil, mai ales daca va creste in Romania, ar trebui sa aiba un nume simplu.
Toate sunt frumoase, dar nu suna la fel in romana, si nu toti il vor pronunta cum trebuie, asa ca iti recomand Isabela sau Giada.

| iarbaverde a răspuns:

Ambele nume sunt frumoase.

| Ab0Lic a răspuns:

Depinde si de tara alice, edward, jacob, provin toate din engleza eu ti-am recomanda Isabellawinking