| Tattiann a întrebat:

Ce parere aveti de numele Ramon? Eu ma mandresc cu el

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ramon e un baiat de treaba
https://youtu.be/Jx3wWcXJpew?t=99

| SilentRain a răspuns:

E doar un nume, nu e ca si cum ai avea un Iq peste medie

| gemeni6226 a răspuns:

Pe sefa mea o cheama Ramona si ar fi ceva sa vina un Ramon la servici ce incurcatura ar fi cand ar fi cautat careva dintre cele doua persoanehappy.E un nume mai rar folosit ca nume nu e urit deloc dar intotdeauna un nume devine urit sau frumos functie de persoana care il poarta.

| Stropdeploaie a răspuns (pentru gemeni6226):

Numele de Ramona. Nu are nici o legatura cu numele Ramon! Absolut nici o legatura! "))))))))

| gemeni6226 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Ba da se mai pune o litera, litera A si devine din Ramon Ramona, nu? dar daca tu nu intelegi asta e altceva.Si da ai voie sa rizi si eu pot ride ca ai pus la avatar un copil speriat.Cu ce l-ai speriat?laughing))))

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Nu este nume romanesc. Exista o persoana cu numele Ramon care lucrează la Radio digi fm.

| FreddieM a răspuns:

Nu stiu de ce, cand ma gandesc la numele asta, imi imaginez un baietas gay, dar din ala spilcuit la patru ace. Cam asta e Ramon pentru mine.

| CleanHeart a răspuns:

E oke, toti trebuie sa ne mandrim cu numele nostru.

| Tattiann explică:

Ma cheama si Tatian