| dannypapuc a întrebat:

Ce parere aveti de siteul salonului de infrumusetare din Gaeti, Luk Paradice ( http://www.saloninfrumusetare.net )?
Va rog sa va sustineti afirmatiile.Multumesc anticipat

1 răspuns:
| ReadyForMee a răspuns:

Eu nu am mer niciodata la el, dar dupa cum arata este un loc foarte promitator.Mama mea s-a nascut in Gaesti si eu mai merg pe acolo in vacante weekenduri si l-am vazut. Dar eu merg la alt salon daca ma tund acolo.Este unul de langa banca Raiffaisen sau de pe langa parc pe unde este statuia aceea.Si salonul este decorat cu albastru si galben sau oranj.Pe acela ti-l recomand cu mare drag, numai ca trebuie sa te tunzi la dna. Daniela.Succes!