| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta ''reducere babana''? De Black Friday de la Emag? https://prnt.sc/1za0v5p

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Aceiasi pe care o am despre orice e black friday la noi: verifica de 3 ori inainte sau iei teapa.

Răspuns utilizator avertizat
| Dismally a răspuns:

Black Friday este mai mult pentru papagalii care platesc preturi umflate doar pentru ca scrie "reducere 70%" sau alte tampenii happy Daca te uiti cate vanzari se fac in perioada asta vei realiza cat de usor de manipulat sunt oamenii...

Răspuns utilizator avertizat
| Dismally a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Pe elefant am vazut ca erau ceva reduceri la carti. Eu am prins oferte mai bune luna trecuta dar am cumparat prea multe, trebuie sa mai si citesc din ele big grin

Răspuns utilizator avertizat