| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce parere aveti despre acest citat al lui Einstein: Puterea exemplului nu este doar o formă de educaţie, ci este SINGURA." - Einstein.

Tu esti un bun exemplu pentru oamenii din jurul tau? Sunt oameni idioti care sunt exemple rele pentru cei din societate, cum ar fi banditii si alte genuri de oameni urati, tu le urmezi exemplul?

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Einstein a fost un om foarte inteligent, nu pot să îl contrazic eu.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nici nu-mi doresc sa fiu un exemplu, nu-mi doresc sa ma uit în jur și sa ma vad pe mine. Einstein are dreptate, dar nu la asta se referea.