| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveti despre aplicatiile de dating (tinder..etc)? Considerati ca sunt folositoare? Ati avut o relatie in care partenerul/partenera sa fi fost cunoscuta pe internet?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Mie unul mi se pare o prostie sa te implici emotional pe net,, pe un site.
Persoana de dincolo in proportie de 80-90 % se prezinta ce nu e...n-are rost.
Bine, eu sunt si radical de felul meu si nu prea am rabdare, dar tot mi se pare o prostie sa investesti in ceva ce nu exista/

57 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ar fi culmea sa am o parere proasta cand eu am cunoscut-o pe sotia mea pe un asemenea site happy
Cred ca sunt folositoare in masura in care determina cunoasterea celor doi, stabilirea contactului. Mai apoi insa, nu trebuie sa te rezumi mai mult la ce e pe net, ci sa cunosti real persoana si sa continui cu o relatie adevarata, nu una virtuala, care isi are vrei-nu vrei deficientele ei.

| Hammurabi a răspuns:

Nu, n-am avut.
Când se vor termina posibilitățile de a cunoaște femei în viața reală, cu siguranță am să apelez și la internet. laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Si dupa cat timp considerati ca este bine sa va inalniti cu o persoana de pe internet?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O parere bunã, daca esti tânãr, tânãrã trebuie sa ai tinder, nu se discutã. Plus toatã lumea aratã bine pe tinder laughing

| RAY a răspuns:

Ce părere aveti despre aplicatiile de dating (tinder..etc)?
sunt bune,pe vremea mea acum multi ani,tu probabil erai la gradinita pe timpul ala,intram pe Orange chat,erau alte vremuri,stateam si pe mobil cu pe edge si mai eram si pe afara,azi cu toata dependenta asta de internet ajuta si astea dar ai nevoie de experiente reale.

Am avut o relatie virtuala,am si cunoscut real da doar de pe Orange chat, TPU atat, pe net e una, real e alta, foarte timida, jesus ma rugam sa scoata un cuvant, plus ca avea poza facuta prin editare foto

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da...pe tinder toti/toate arata bine. Asa ca nu stii cu (,) cine o sa te vezi in realitate rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

"pe vremea mea acum multi ani, tu probabil erai la gradinita pe timpul ala,"
Nu sunt chiar asa mica =)

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate imi vei face seara mai frumoasa si imi spui varsta ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa Nu mai zici ca si cauta relatii de lunga duratã, inclusiv cei mai in vârsta. E o aplicatie perfectã laughing sa-ti gasesti jumatatea

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

17 happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca poti accepta o relatie cu un baiat de 28 de ani?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

28? Lol? nuuu. In niciun caz.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pacat honey

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

rolling on the floor doamne

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

????

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Te ai rasgandit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Serios...11 ani diferenta?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,un mileniu si un secol

| Xelon a răspuns:

Pentru unele persoane pot fii folositoare.
Eu personal nu le văd rostul ...sunt multe locuri unde poți aborda persoane de sex opus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cauta o fata de varsta ta si lasa-ma pe minewinking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar virgine de varsta mea sunt ca neuroni in creierul lui Dancila

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ohoo...bună asta =).
Si tu vrei neaparat o virgina? =)

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau sa vad sange cand fac sex cu ea, imi poti spune ca sunt vampir dar vreau asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Câți ciudați pe TPU =)

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun venit in clubul nostru, sa inchisi bine usa cand dormi, adica cu 666 de cuie si lacate

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

=)

| Frank51 a răspuns:

Ai dat funda aiurea. Poti cunoaste persoane super misto pe net, exclud tinder si cele de matrimoniale(acolo sunt toti disperatii), conteaza doar sa cunosti ca mai apoi sa te intalnesti, dupa care practic nu mai folosesti internetul.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Dimi tu vorbesti de relatie virtuala, dar nu vad nimic rau in a cunoaste persoane online, eu te am cunoscut aici pe TPU, si nu regret sa stii, cum nu regret ca nici pe goldy am intalnit o aici pe TPU plus mai multi, fara internet nu am fi putut sa ne cunoastem vreodata