| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Este adevarat, ne irosim viata pe nimicuri si nu suntem preocupati sa ne descoperim "talentele ascunse", dar cred ca a exagerat prea mult, mai ales la povestiara aia cu Vali care ajunge un un mos plin de bani, dar singur. iar despre cei care muncesc intr-un domeniu care nu-i pasioneaza nu-si mai pot schimba alegerea peste noapte, in momentul in care ai ales un drum in viata nu te poti orpi la jumatate si sa zici nu-mi place vreau sa ma intorc si sa aleg altceva.
Cand va veni momentul ne vom preocupa si de viitorul nostru insa pana atunci trebuie sa ne vedem de adolescenta noastra si de liceu.
Daca nu traiesti anumite momente din viata cand trebuie nu le mai poti trai niciodata, iar noi asta facem acum, ne traim copilaria, adolescenta, poate unii studentia. Aceste etape de la inceputul vietii sunt unice, si daca nu ne bucuram de ele acum pur si simplu am ratat cei mai frumosi ani din viata.
Pana la urma de asta traim, sa ne simtim impliniti si din punct de vedere social, nu doar profesional, pentru ca degeaba muncim o viata intreaga, deoarece atunci cand murim totul a fost facut degeaba...
Eu cred ca in viata cel mai important lucru e sa te distrezi laughing

12 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu-l suport pe bufonul ăsta care debitează retardisme în faţa camerei de filmat.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Niciodata nu mi-a placut tipul asta, parca ar fi naiba gay.

| suffarstar explică (pentru DarkOrbitMoon):

Pai fi atent la ce spune, nu cum arata sau gesticuleaza.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru suffarstar):

Mda...nu-mi place.In schimb imi place raspunsul lui Woodenpints, merita funda.

| Delicacy a răspuns:

N-am putut să fiu atentă la ceea ce zice.Mă distrage prea mult limbajul său nonverbal şi are sprâncenele naşpa.

| fadnox a răspuns:

Cine-i asta? (exista vreo definitie?)

| suffarstar explică (pentru fadnox):

Un tip care spune lucruri tari si adevarate, dupa parerea mea, voiam sa vad daca voua va place sau cum comentati de zice el.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Ce incerci, sa storci cateva lacrimi?
-Numai bine.

| victor987 a răspuns:

Frumos dar cam bla bla bla

| suffarstar explică (pentru victor987):

laughing adica?

| victor987 a răspuns (pentru suffarstar):

Cam ce a scris tipu de mai sus prea siropos si copilaros el mucea la 15 ani ok poate nu suntem inca obisnuiti ca si copii de liceu sa zicem sa faca astfel de proiecte are un + de la mine dar oricum sunt lucruri cunoscute era poate mai bine sa vina cu exemple concrete sa gaseasca soltuii etc

| MauiThePreacher a răspuns:

După faţa lui şi definiţiile arhicunoscute, nu merită -