| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre asta :))))))
https://www.facebook.com/video.php?v=800398650014180

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

O prostie.

| MskDesign a răspuns:

Fara sa ma uit,iti spun ca este o alta prostie publicata pe "marea" retea de socializare Facebook. Oamenii, in ziua de azi, traiesc din acest social network, pe care eu sincer sa fiu, nu-i vad rostul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii pantomima daca nu ma-nsel thinking numarul acesta ii des folosit in shows pentru entertainingul publicului, insa videoclip-ul de fata nu prea are farmec, parerea mea. Just to shake a little your head and act like you are doing play-back...not so funny.