| JustaBoy22 a întrebat:

Ce parere aveti despre baiatul Rac? tongue

Răspuns Câştigător
| Bebbe133 a răspuns:

Zodia se manifesta diferit de la persoana la persona, fiind influentata de educatia si caracterul persoanei respective. Asa ca. nu zodia conteaza intr-o relatie. Ci caracterul happy Sa nu crezi ca cineva te va intreba ce zodie esti, va citi despre zodia respectiva si gata te place pentru ca despre zodia ta sunt scrise lucruri bune si chestii. Nu. Pentru ca ti-am zis conteaza cum esti tu si cum iti manifesti zodia. Funda?>:d

8 răspunsuri:
| GuessWho_8607 a răspuns:

Bai frate, serios acum!
Nu inteleg chestiile astea... Daca la horoscop spune la Rac : vei avea noroc in dragoste in luna martie, crezi ca vei vedea pe strada numai indragostiti? Si toti....bineinteles erau in acea zodie.
Ok, daca tu esti "Rac", nu mai cunosti pe nimeni din zodia ta? Daca da, sunteti la fel?

| forsaken99 a răspuns (pentru GuessWho_8607):

Pai ai dreptate daca sunt doi cu zodia de rac nu inseamna ca sunt exact la fel eu si unchiul meu suntem la fel el e taur eu rac el are 22 de ani eu 13 :p facem aceleasi lucruri nu inseamna ca trebuie sa fim tot raci happy

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu imi pasa de zodia unui baiat, imi pasa sa tin la el.
O seara buna!

| drhotzu a răspuns:

Pai am sa banuiesc ca este vorba despre tine, deci am spun doar atat: daca te astepti ca sa iti faca complimente cineva sau te perii sa nu contezi pe mine. pentru ca: oricine crede in tampeniile astea cu zodiile este total nesigur, si nu vrea sa isi asume lucrurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca un copil si cand e mare si cand e mic.

| Elly7890 a răspuns:

Racii sunt minunati, cel putin asa e pretenul meu care e rac!

| Bebbe133 a răspuns:

Zodia se manifesta diferit de la persoana la persona, fiind influentata de educatia si caracterul persoanei respective. Asa ca. nu zodia conteaza intr-o relatie. Ci caracterul happy

| MaybeAnotherDay a răspuns:

Buna intrebare bro laughing Sa vedem ce pareri au unele "fete" rolling on the floor