| RockaruL a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care isi lasa parul lung?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu am nimic cu ei...la unii chiar le sta bine! Fratele meu are parul pana aproape de fund si are 35 de ani! L-am rugat sa imi spuna ce sampon foloseste, dar nu vrea! Secretos omul!

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Sunt unii carora le sta super bine,altora nu,desi ei pretind ca le sta bine...app daca esti rocker nu neaparat trebuie sa ai parul lung, trebuie sa iti placa muzica, dar nu multi inteleg asta.isi lasa plete doar pentru moshit.iar celora care isi lasa plete pe motivul asta le-as sugera sa foloseasca apa si samponul mai des.

| Tiby a răspuns:

Femei. nu barbati.

| RockaruL explică:

Parerea mea e ca nu trebuie sa fii rocker ca sa iti lasi parul lung...Nu freza te face sa alegi un gen de muzica...

| Alex_2466 a răspuns:

Sunt adevarati gentalmeni dar nici prea lung happy