| Marck94 a întrebat:

Ce parere aveti despre bisexuali, gay? happy

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Cred ca sunt awesome doar prin faptul ca iubesc.
Si nu vreau sa generalizez sau sa exagerez dar mi se par mult mai open minded decat cei hetero, insa pana la urma asta nu-i deloc surprinzator in conditiile in care o mare parte din heterosexuali e inca indoctrinata cu prejudecati de acum 1000 de ani.

| RAY a răspuns:

E ceva genetic, nu am nici o parere

| Drimmero a răspuns:

Oameni simpli, nu am nimic cu ei, doar cu cei care n-au treaba cu homosexualitatea si fenomenul in sine,, dar tin musai sa promoveze cat mai mult intr-un mod agresant/

| Freya1 a răspuns:

Sincer nici una.
Fiecare e cum e, si sa isi asume.Pe mine nu ma afecteaza cu nimic.

| SilentRain a răspuns:

N-am nici o parere

| Donsavas a răspuns:

Oameni care își trăiesc viața sexuala. Tu ce părere ai despre asexuali?

| mentholinks a răspuns:

Sunt scarbosi da-i dracu.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Nu reusesc sa-mi raspund la o intrebare relativ simpla: persoanele gay se inmultesc prin spori ca mucegaiul, sau prin polipi, ca meduzele. Clar este ca si mucegaiul si meduzele au trecut cel mai bine peste/prin toate glaciatiunile

| AC4S4 a răspuns:

Sunt oameni ca toti ceilalti. Unii pot fi buni, altii mai putin buni. Nu trebuie sa judecam deloc, dupa niciun criteriu. Sa imi formez o parere despre o persoana, stiind atat de putin, este gresit. E ca si cum mi-as forma o parere despre o persoana stiind ca e musulman, atat.

In schimb, despre bisexualitate, homosexualitate sau orice alta relatie ce tine de LGBT nu am o parere buna. Se mediatizeaza foarte mult tot ce tine de LGBT, astfel incat multi DECID sa fie asa. Indiferent de cate argumente se dau (cum ca exista si la animale, cum ca ar fi genetic - desi nu este demonstrat) eu tot nu o sa fiu de-acord cu aceste relatii. A fost, este si va fi un pacat impotriva lui Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La barbati nu-i scuzã.

| Ievi a răspuns:

Intrebare e degeaba,
nu am nici o parere, sunt aiurea, e o problema genetica, la mansarda...nu poti sa-i judeci asa sunt ei.le dai pace, atata timp cat isi vad de treaba. daca nu ii calci in picioarewinking