| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de cei bisexuali?

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Sunt si ei oameni normali... nu e vina lor ca sunt asa happy Nu am nicio parere...

| mona a răspuns:

Imi sunt indiferenti

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Ce părere să am? Sunt oameni, ca toţi oamenii, însă au orientare sexuală diferită - nu ei au ales asta, nu trebuie judecaţi. Fiecare e cu viaţa lui şi fiecare îşi ia propriile decizii, simte ce simte şi nu poate schimba asta.

O zi bună să ai!

| VerdeCaPortocala a răspuns:

O parere foarte proasta!

| pietrean a răspuns:

Trebuiesc respectati ca OAMENI,la fel ca si homosexualii, negrii, budistii, credinciosii, ateii, taranii(cei ce muncesc la tara), copii...Eu care sunt atee asa fac! Respect pe oricine, dar cer si eu sa fiu respectata pentru ceea ce sunt si ceea ce gandesc.

| LittleLady a răspuns:

Sunt complet impotriva!

| iamthewildyouth a răspuns (pentru LittleLady):

Spune-mi, de ce?

| LittleLady a răspuns (pentru iamthewildyouth):

Pentru ca pur si simplu subconstientul meu nu accepta asta.nu condamn acest tip de oameni dar eu una sunt contra acestei ideologii nu contra practicantilor ei. big grin

| ஐFataCuIntrebariஐ a răspuns:

Sincer...
Fiecare om are dreptul de a face ce vrea cu viata sa. E daca vreau sa ma fac c**va (scuzati'mi expresia) este alegerea mea si nu ar trebui sa fie influentata de altcineva.
Ar trebui sa fie tratati ca orice alti oameni normali.