| PinkFlowers a întrebat:

Ce parere aveti despre black friday? nu vi se pare ca sunt niste joculete la mijloc?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Sunt unele joculete, dar sunt si unele "afaceri" bune.

De multe ori, se adauga produse care nu sunt cu foarte mult reduse, pentru diversifitate, si de asta uneori pare ceva putred la mijloc.

Pana la urma, black friday-ul este o manevra de marketing, se fac multe reclame, care costa bani, e clar ca trebuie sa-si scoata si ei deranjul, iar daca ar reduce consistent pretul la toate produsele, nu s-ar mai merita sa faca aceste reduceri.

Dar, chiar si asa, sunt si unele oferte bune cu adevarat.

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Lasa sa-si ia lumea lucruri noi laughing)

| HadesSs a răspuns:

E prosteala pe fata, majoreaza preturile cu o zi inainte ca apoi sa apara ''reducerile''.