| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre camionagii si tiristii care isi afiseaza la vedere, pe bord, o placuta cu numele (COSTEL, GICA, GOGU), toata colectia de animalute de plus si deja traditionalul prosop cu fete sumar imbracate, gen Samantha Fox pe fundal? Varianta mai light a acestora am vazut-o ieri cand un baiat debil cu tricou inscriptionat cu Ganea tundea iarba in curtea unei prietene.Bleah...:-

18 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

They are completly lame and they really suck straight face Imi provoaca greata. Parca vine circu' in loc sa vina tirul...cu atatea jucarii si prostioarerolling on the floor

| selef a răspuns:

Tot un fel de manelism.

| Ruxy a răspuns:

Nu stiu de ce, dar am senzatia ca unii sunt cam libidinosi... sper ca nu supar pe cineva big grin. Aaa...si sa nu uitam de gesturile obscene pe care le fac...

| Delisha a răspuns:

Am vazut eu pe parbrizul unui camion:"Cabina de proba pentru femei!"laughing

obsedati sexual

| toto a răspuns:

Mie mi se pare ca nici nu trebuie observati.Eu de multe ori m-am gandit sa fac cadou unor prieteni care lucreaza impreuna placute cu numele lor ( asa la misto evident ), dar nu sunt placute cu acele nume. crying

| Notme a răspuns:

Hai sa nu jignim daca nu cunoastem. Va dau un exemplu: tata este sofer pe tir de aproape 30 de ani si are si el la randul lui numele lui scris pe o placuta cumparata din Italia, are un prosop cu un cal(f frumos) si toate astea nu sunt pentru a atrage atentia! Si-a amenajat asa camionul pentru ca este ca si casa lui si desigur, trebuie sa fie pe placul lui.
Cand pe strada vedeti toate fetele imbracate cu aceeasi gen de pantaloni, doar pentru ca este la moda ce faceti? Uite-o si pe asta. vrea sa iasa in evidenta? mai sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vad care e problema... unde vezi tu problema aici?
In special la cel cu tricoul inscriptionat cu ganea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Interesant, dar mai traieste Samanta Fox? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughingda...sau mai sunt aia care tot asa au nume precum:"norocosul" "gigolo" gen fernando de la caransebeslaughinganimalutele de plus sunt dragute dar combinate cu numele gen:mai sus...prosoapele sunt in trend oricand in lumea lorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lipsa cultura.insa incearca sa-i crezi si pe ei, toata ziua pe camion, ascultand manele, si mai oprind in cate o parcare sa-si satisfaca anumite ''nevoi fiziologice'' cu cate o fetita.in timp, ajung precum ''tarzan'', sa se plictiseasca la volan, sa coboare din masina si sa faca jojing in timp ce masina este in miscare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sensei.Bro- Samanta nu stiu sigur daca mai traieste, dar sanii ei sigur da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dora daca-i mai traiesc sinii Samantei Fox nu mai sint ce erau odata. Adica pe vremuri isi arata titele sa i se vinda albumele, acum cred ca leaga ciucurasi de sfircuri si face fular din ele rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti o amintit pe samantha fox dar de "regretata" pamela anderson(sper ca am scris bine)? ea arata bine la varsta ei, dar numai operatiile au facut-o asawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Un nou trendy de a ieşi în evidenţă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ii "ador", dar nu pricep ce ai tu cu baiatul care-mi uda gradina. Te-a deranjat cu ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, nimic cu baiatu' doar cu tricoul lui. Oricum "tunde" frumos si stie sa numere si E-urile de pe sticla de Cola.Nota 9 pentru Ganea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Azi am vazut o placuta despre care vorbeai tu, pe care scria Nicolae Guta... Ce mai poti spune? "Bleah" e destul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, Dora! Acuma tunde frumos. O fi Lorand (pentru comunitate vorbesc despre un hair stilist ilustru din orasul nostru)?