| Sebastian_3723 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea,, Cel mai iubit dinte pamanteni "?

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Depinde de gusturi. e ok, Dar depinde si cine o citeste si ce virsta are/

6 răspunsuri:
| I.Love.Football a răspuns:

Daca nu o ai de citit obligatoriu pentru ora de romana...mai bine te relaxezi lecturand alta carte big grin.
Nu este pe gustul meu si de aceea, chiar daca era in programa, nu am putut'o termina laughing.

| andalu a răspuns:

Marin Preda este printre preferatii mei, la fel ca toate roamanele sale."Cel mai iubit dintre pamanteni" este una dintre cele mai frumoase carti pe care le-am citit iar primele pagini ale primului volum sunt de o frumustete si o profunzime deosebita

| andalu a răspuns:

Seline, mai bine sa citesti revitsa Bravo sau CoolGirl, nu? Ce atat realism si psihologie, sa nu cumva sa dauneze intelectului!
sau mai bine o carte erotica?laughing
scuze pentru mesajul rautacios, nu m am putut abtine sa "stau frumusel in bancuta mea" si sa tac chitic

| Seline a răspuns:

O prostie.Nu mi-a placut.

| Seline a răspuns:

@alecor
nu citesc Bravo, Cool Girl, si alte reviste de adolescente, pentru ca nu sunt o adolescenta.Ideea e ca mie nu-mi plac scriitorii romani, dar nu-mi plac nici cartile de duzina."Cel mai iubit dintre pamanteni" nu mi s-a parut o carte impresionanta, iar subiectul mi s-a parut "fumat". Orice idiot cu diploma in filozofie poate sa scrie asta.

| georgianna a răspuns:

Mi-a placut foarte mult! Am citit-o din proprie initiativa